Водонагрівач ELECTROLUX EWH 80 Formax DL (Код товару: 7828)

Водонагрівач ELECTROLUX EWH 80 Formax DL
Наявність: Є в наявності
10399 грн

Опис

Бойлер Electrolux EWH 80 Formax DL:

Electrolux EWH 80 Formax DL – електричний накопичувальний водонагрівач з емальованим покриттям бака у прямокутному дизайні. Однією з головних переваг цієї моделі є функція Multy memmory, яка дозволяє програмувати до трьох індивідуальних температур нагріву.

Водонагрівачі Formax DL з електронним керуванням поєднують у собі витончений дизайн та найкращі технологічні досягнення Electrolux: два незалежні «сухі» ТЕНи та універсальний монтаж. Головні особливості серії – 3 ступені потужності нагріву води, а також технологія Multi memory, що дозволяє програмувати прилад, встановлюючи до його пам'яті до трьох індивідуальних температур.

Технологія X-Heat

Система «СУХИХ» незалежних ТЕНів – «X-HEAT» - це два незалежні «сухі» нагрівальні елементи, які не мають прямого контакту з водою. ТЕНи розташовуються у спеціальних металевих кожухах, закріплених на фланці в нижній частині бака, що обмежує утворення накипу на ТЕНах. Незалежна робота ТЕНів дає можливість водонагрівачу продовжувати роботу у разі несправності одного з них. Т.о. система "X-Heat" значно збільшує термін служби водонагрівача.

Універсальний монтаж

Можна розташовувати водонагрівач, як горизонтально, так і вертикально.

Легкість керування

На передній панелі водонагрівача розташована зручна електронна панель управління, за допомогою якої можна задати потрібну температуру нагрівання води в діапазоні від 30 до 75°С. При виборі на панелі керування функції економного режиму (положення «ЕСО») вода нагріватиметься до температури 55°С. За такої температури підвищується робочий ресурс ТЕНу, відбувається знезараження води і практично не утворюється накип.

У водонагрівачі EWH 80 Formax DL передбачена можливість керування потужністю нагріву, що дозволяє розміщувати його у приміщеннях з обмеженою потужністю електромережі.

Функція Multy memmory

У моделі EWH 80 Formax DL реалізовано унікальну технологію Multi memory, що дозволяє програмувати водонагрівач, встановлюючи в його пам'яті до трьох індивідуальних температур нагрівання води. Кожна з установок запам'ятовує улюблену температуру користувача, яку він може вибирати без додаткових налаштувань за допомогою кнопки встановлення режимів. Установки зберігаються навіть при вимкненні електроживлення. Після відновлення енергії енергії водонагрівач продовжить нагрівання до необхідної температури.

Надійність та безпека

За багаторівневий захист внутрішнього бака від корозії в моделі EWH 80 Formax DL відповідає система Protect tank, яка включає спеціальний високоміцний сплав, склоемаль, а також магнієвий анод збільшеної маси. Надійну роботу водонагрівача забезпечує запобіжний клапан із функцією зливу, який захищає прилад від надлишкового тиску всередині бака. Для зручності та безпеки експлуатації водонагрівача EWH 80 Formax DL він комплектується пристроєм захисного відключення. Всередині водонагрівача EWH 80 Formax DL встановлений спеціальний термостат, який спрацьовує при нагріванні води в баку до показника 85 ° С, що забезпечує захист від перегріву.

Теплоізоляція

Для ефективної теплоізоляції приладів використаний 22-міліметровий шар спіненого поліуретану (CFC-Free) – екологічно чистого матеріалу, що заповнюється за особливою технологією під високим тиском. Він безпечний для довкілля та здоров'я людей, має прекрасні теплоізолюючі властивості та зводить теплові втрати та високі енерговитрати до мінімуму.

Справжня європейська якість, заснована на сучасних технологіях, досконалий дизайн водонагрівача та високий рівень безпеки забезпечує можливість надійної та стабільної роботи.

Гарантія 7 років.

Характеристики

Водонагрівач ELECTROLUX EWH 80 Formax DL
Модель: EWH 80 Formax DL
Виробник: ELECTROLUX
Тип нагрівального елемента открытый
Технічні характеристики товару
Висота, см 73
Гарантія товару Официальная гарантия от производителя!
Глибина, см 46
Об'єм, л 80
Потужність, Вт 2000
Тип управління электронное
Тип установки вертикальный
Ширина, см 46

Відгуки


Написати відгук

Мітки: Водонагрівач, 7828, EWH 80 Formax DL, ELECTROLUX, Водонагрівачі

Рекомендуємо
АКЦІЯ
не проґав!
Посудомийна машина
Посудомийна машина
INDESIT DSIE 2B10
Ви заощаджуєте: 1100 грн
9999 грн 11099 грн
Код товару: 756927
АКЦІЯ
не проґав!
Електрична духова шафа
Електрична духова шафа
BOSCH HBJ517YB0R
Ви заощаджуєте: 2000 грн
14999 грн 16999 грн
Код товару: 145852
АКЦІЯ
не проґав!
Посудомийна машина
Посудомийна машина
HOTPOINT ARISTON HIS 3010
Ви заощаджуєте: 3152 грн
11847 грн 14999 грн
Код товару: 936976
АКЦІЯ
не проґав!
Посудомийна машина
Посудомийна машина
GORENJE GS620E10W
Ви заощаджуєте: 3800 грн
14199 грн 17999 грн
Код товару: 1143
АКЦІЯ
не проґав!
Пральна машина
Пральна машина
SIEMENS WM14N2L3UA
Ви заощаджуєте: 1800 грн
16199 грн 17999 грн
Код товару: 348173
АКЦІЯ
не проґав!
Водонагрівач
Водонагрівач
GORENJE GBF50UA
Ви заощаджуєте: 1050 грн
6949 грн 7999 грн
Код товару: 4864